spotkanie rzecznik grudziadz

i

Autor: Pixabay Na spotkanie obowiązują zapisy telefoniczne

Masz problem z dostawcą prądu? Możesz rozwiązać go na dyżurze z pracownikiem

2021-06-21 15:57

Problemy z dostawcą prądu będzie można załatwić od ręki. Mieszkańcy będę mogli spotkać się z pracownikami operatora energii elektrycznej. Ci czekać będą w budynku Urzędu Stanu Cywilnego.

Dyżur pracownika operatora energii elektrycznej i Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Grudziądzu odbędzie się w najbliższą środę, 23 czerwca, w godzinach 11-14 w biurze Miejskiego Rzecznika Konsumentów, mieszczącego się w budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy ulicy Mickiewicza 28/30.

Z uwagi na trwającą pandemię chętni do spotkania z przedstawicielami spółki proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem telefonu 56 451 02 16 lub 885 887 049 - informuje Przemysław Decker, Miejski Rzecznik Konsumentów.

ZOBACZ TEŻ - Trwają poszukiwania Sebastiana Spirewskiego z Grudziądza. Mężczyzna uciekł ze szpitala [ZDJĘCIA]

Pracownicy wyjaśnią wątpliwości związane ze sprzedażą energii elektrycznej na miejscu, a jeśli będzie taka potrzeba, przyjmą zgłoszenia do dokładniejszej analizy (np. gdy konieczny będzie kontakt z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 21.06, godz.10