zatrzymane małżeństwo

i

Autor: Nadesłane / KWP Bydgoszcz Zatrzymane małżeństwo

Kryminalne

Małżeństwo z Grudziądza w końcu trafi za kraty! Byli poszukiwani od dwóch lat

2023-06-29 13:34

Informację o małżeństwie z Grudziądza, które od 2021 roku nie stawiło się do zakładów karnych zdobyli policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Teraz trafią za kraty.

Kobieta poszukiwana była do odbycia kary za kradzież i jazdę pod wpływem alkoholu. Natomiast jej mąż miał zdecydowanie więcej „za uszami”.

35-latek powinien odbyć łączną karę prawie 4,5 roku więzienia za zniszczenie mienia, kradzież z włamaniem oraz jazdę pod wpływem alkoholu - przekazuje mł.insp. Monika Chlebicz z KWP w Bydgoszczy.

Oboje, jak wynikało z informacji, które zdobyli policjanci, przebywali poza granicami Polski. Wrócili jednak do Grudziądza. I to właśnie tu na miejscu zostali zatrzymani przez mundurowych.

Ponieważ za 30-latką, jak i jej 35-letnim mężem wystawione były listy gończe trafili prosto do zakładów karnych - dodaje policjantka.

Kobieta po uiszczeniu wymaganej grzywny wróciła do miejsca zamieszkania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl