Pieszczek GKM

i

Autor: Marcin Karczewski Krystian Pieszczek wystąpi już w piątkowym meczu z ROW-em Rybnik.

Krystian Pieszczek “gościem” w GKM!

2020-08-05 13:15

Słabsza postawa krajowych seniorów zmusiła działaczy MrGarden GKM Grudziądz do zakontraktowania nowego zawodnika na zasadzie "gościa". Będzie nim zawodnik pierwszoligowego Wybrzeża Gdańsk, Krystian Pieszczek.

Dla 25-letniego zawodnika to druga okazja do reprezentowania "Żółto-niebieskich" barw. To właśnie na Hallera 4 wychowanek gdańskiego Wybrzeża rozpoczynał swoją seniorską karierę. Przed sezonem 2019 powrócił do macierzystego klubu, gdzie z powodzeniem startuje do dzisiaj.

Podpisaliśmy dziś umowę na starty Krystiana Pieszczka w naszej drużynie. Słabe wyniki polskich seniorów wymusiły na nas poszukanie zawodnika, który mógłby pomóc nam w dalszej części sezonu. Krystian jest w dobrej dyspozycji, co potwierdzają jego wyniki na pierwszoligowych torach. Będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już w piątek i zadebiutuje w meczu w Rybniku. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie skreślamy naszych krajowych zawodników i cały czas wierzymy w odbudowę ich formy – poinformował na łamach klubowej strony prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Piąty zawodnik w klasyfikacji eWinner 1. Ligi Żużlowej (średnia 2,333 pkt/bieg) wystąpi już w piątkowym meczu z ROW-em Rybnik.