gkm juniorzy

Autor: Łukasz Piekarski To trzecie z rzędu drugie miejsce juniorów GKM-u w finale

Żużel

Krosno znowu lepsze o jeden punkt. Juniorzy GKM-u Grudziądz mają zapewniony medal!

2023-09-27 21:26

Młodzieżowcy Maszewski GKM Grudziądz są już po trzech rundach finałowych zmagań w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. "Żółto-niebiescy" dziś (27 września) na torze w Krośnie ponownie zajęli drugie miejsce. Przegrali z gospodarzami o jedno oczko.

Walczyli do końca, ale ponownie do sukcesu zabrakło im jednego oczka. Młodzieżowcy Maszewski GKM Grudziądz zajęli drugie miejsce w trzeciej rundzie finałowych zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Na torze w Krośnie znów górą byli gospodarze.

Bardzo dobre zawody w drużynie trenera Roberta Kościechy zanotował Kacper Łobodziński - zdobywca 12 oczek. 10 punktów dorzucił Kacper Pludra.

Na trzecim miejscu zawody w Krośnie zakończyli młodzieżowcy Falubazu Zielona Góra, a na czwartym Stali Gorzów.

Maszewski GKM Grudziądz - tak wypadli poszczególni juniorzy "żółto-niebieskich"

• 4. Stal Gorzów - 3 pkt

To oznacza, że po raz pierwszy od 25 lat młodzieżowcy GKM-u zapewnili sobie medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl