kot w kominie

i

Autor: Straż Miejska w Grudziądzu Kociak utknął w kominie. Uwolniony trafił na obserwację do Centrum Opieki nad Zwierzetami w Grudziądzu

Kot utknął w kominie wentylacyjnym. Z pomocą przybyli grudziądzcy strażnicy miejscy i pracownik schroniska [ZDJĘCIA]

2020-06-02 12:18

Spada na cztery łapy, ma 9 żyć ale bez pomocy człowieka nie wyjdzie z komina. Uwięzionego kota na dachu jednego z garaży w Grudziądzu uwolinili strażnicy miejscy przy współpracy z pracownikiem schroniska. Młode zwierzę utknęło w kominie wentylacyjnym, było wystraszone i donośnie miauczało. Kociak trafił na obserwację do Centrum Opieki nad Zwierzętami.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Grudziądzu kolejny raz pomogli bezbronnemu zwierzęciu. Tym razem jeden z patroli – przy udziale pracownika Centrum Opieki Nad Zwierzętami – uwolnił uwięzionego młodego kotka. Zwierzę zostało uwięzione w kominie wentylacyjnym na dachu jednego z garaży. Służba Dyżurna zgłoszenie od mieszkańca, którego zaniepokoił dochodzący z komina odgłos miauczenia kota, odebrała w poniedziałek 1 czerwca, po godzinie 8.00. Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawił się patrol zmotoryzowany Straży Miejskiej, który podjął czynności służbowe.

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków

Kotek wyglądał na młodego, był wystraszony. Z tych względów, a także w trosce o stan zdrowia zwierzęcia, strażnicy zdecydowali o tym, aby skorzystać z pomocy pracowników Centrum Opieki Nad Zwierzętami. Dzięki wspólnym i sprawnym działaniom obu podmiotów młody bezbronny kociak odzyskał wolność i trafił na obserwację dotyczącą jego stanu zdrowia.

Pożar poddasza kamienicy przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu