Koset awansował

i

Autor: Łukasz Piekarski Koset Grudziądz znalazł się w gronie 16 najlepszych zespołów

Koset Grudziądz w półfinale MP młodzików!

2020-09-07 13:46

Młodzi siatkarze Kosetu Grudziądz awansowali do półfinału Mistrzostw Polski młodzików. W całym turnieju najlepsza okazała się drużyna Trefla Gdańsk.

Turniej ćwierćfinałowy przez weekend odbywał się w naszym mieście. W finałowym starciu grudziądzanie po tie breaku przegrali z Treflem Gdańsk 1:2.

W tym decydującym secie zostaliśmy zaskoczeni. Rywale zaczęli grać szybciej i skuteczniej. My mieliśmy dobrze prosperujący środek. Jestem dumny z tych chłopaków, że zaszli tak daleko - mówi Jacek Nowak, opiekun drużyny Koset Grudziądz.

Na młodych grudziądzan czeka teraz batalia w turnieju półfinałowym. Tam zmierzy się 16 najlepszych zespołów młodzieżowych z całego kraju.

Nie wiemy jeszcze z kim będziemy grali, ale na pewno damy z siebie wszystko. Cieszymy się również z dopingu naszych kibiców. Mamy wspaniałych rodziców, którzy zawsze z nami są - dodaje Kacper Krzemiński, zawodnik Kosetu.

Turniej półfinałowy już za tydzień. Nie wiadomo jak na razie w którym mieście o awans do finału powalczą siatkarze z Grudziądza.