kmf grudziadz

i

Autor: Nadesłane Koncert zorganizowany zostanie już po raz ósmy

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się zgodnie z planem! Artyści wystąpią on line [AUDIO]

2021-04-12 22:31

Do trzech razy sztuka. Zapowiadany w styczniu na naszej antenie Koncert Muzyki Filmowej pomimo obostrzeń odbędzie się zgodnie z planem. Wydarzenie, które zaplanowano na 23 kwietnia w grudziądzkim Klubie Akcent przeniesiono jednak do sieci. Motywem przewodnik będzie "Niekończąca się opowieść"

Pomimo obostrzeń usłyszymy znane filmowe utwory. Zapowiadany w styczniu na naszej antenie Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się zgodnie z planem. Artyści co prawda wystąpią w grudziądzkim klubie Akcent, ale oglądać ich będziemy mogli wyłącznie na ekranie komputera lub smartfona. Mimo to od stycznia trwają intensywne przygotowania do koncertu.

Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Przygotowujemy się już od stycznia. Mieliśmy dużo spotkań on line z wykonawcami. Teraz przyszedł czas na ostatnie poprawki przed próbą generalną. Dopinamy powoli wszystko na ostatni guzik - mówi Dorota Berent, organizatorka wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ - Przyznano stypendia dla grudziądzkich artystów. Rozdysponowano blisko 10 tys. zł [AUDIO]

Początkowo była szansa na zorganizowanie wydarzenia z publicznością. Do niedawna sale koncertowe mogły być wypełnione w 50 %. Nowe obostrzenia znów zmusiły do grania w wirtualnym świecie.

Odczuwamy z tego powodu duży smutek. Po pierwsze ten koncert ma wymiar charytatywny. Chcieliśmy zbierać środki na zorganizowanie kolejnego obozu muzycznego dla młodzieży. Po drugie będzie nam brakować obecności publiczności przed sceną - dodaje nasza rozmówczyni.

O przeniesieniu Koncertu Muzyki Filmowej do sieci mówi jego organizatorka, Dorota Berent. Posłuchaj:
kmf grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane Koncerty Muzyki Filmowej zawsze cieszyły się sporą popularnością

Na scenie wystąpi m.in. zespół Tim, Alicja Monczkowska-Tomaszewska, czy chociażby grudziądzanka, Katarzyna Piłat.

Koncert Muzyki Filmowej zaplanowano na 23 kwietnia. Start o godzinie 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gwiazdy, na których koncertach musisz być