Zespół Drunk Riders zagra na grudziądzkiej scenie

i

Autor: facebook.com/drunkriders Koncert już 1 kwietnia

Kultura

Koncert mocnego gitarowego brzmienia w Grudziądzu. Wśród zespołów zagra lokalny Drunk Riders!

2023-03-24 11:16

Nowy miesiąc rozpoczniemy koncertowo. W Grudziądzu gościć będziemy zespoły z sąsiednich miast, a gwiazdą wieczoru będzie grudziądzki Drunk Riders. Panowie od lat tworzą muzykę i koncertują po Polsce, a dla grudziądzkiej publiczności zagrają już w przyszły weekend.

10 lat działalności, wygrane konkursy, liczne zagrane koncerty i dwie płyty na koncie. Drunk Riders to lokalny zespół grający muzykę metalową, choć jak twierdzą jej twórcy nie brakuje im kreatywności, dzięki czemu w utworach możemy usłyszeć różnorodne nurty mocniejszego grania. Zespół powstał w 2013 roku i od tamtego momentu muzycy pojawiają się na różnych scenach w całym kraju. Na początku kwietnia będzie do tego okazja w naszym mieście.

Koncert już 1 kwietnia. Gościnnie na grudziądzkiej scenie pojawi się także zespół Lost ze Sztumu oraz Projekt Pandora z Bydgoszczy. Fani konkretnego brzmienia mogą szykować się na potężną dawkę muzycznych emocji. Event odbędzie się w klubie przy ulicy Dworcowej 60 w Grudziądzu. Start o 19:00. Link do wydarzenia TUTAJ.