grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Koronawirus w grudziądzkim Ratuszu. Choruje już trzech pracowników

Kolejnych dwóch urzędników z Grudziądza ma koronawirusa. To już trzeci przypadek w Ratuszu

2020-10-07 15:26

O dwóch nowych przypadkach zachorowania urzędników na COVID-19, poinformował grudziądzki Ratusz. We wtorek 6 października wykryto pierwszy. Ile osób przebywa na kwarantannie? Jakie decyzje zapadną w Urzędzie Miejskim?

U kolejnych dwóch pracowników Urzędu Miejskiego w Grudziądzu wykryto koronawirusa. To trzeci przypadek. We wtorek 6 października poinformowano o pierwszym urzędniku, który ma pozytywny wynik testu. Możliwe, że zdołał zarazić innych. Pracownicy, u których stwierdzono występowanie COVID -19 nie mieli bezpośredniego kontaktu z interesantami. Mieszkańcy, którzy w ostatnich dniach odwiedzali Ratusz, na pewno nie byli przez nich obsługiwani. Pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonymi, będą odbywać kwarantannę. Trwa dochodzenie jak wiele osób może być w gronie ryzyka.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

O liczbie osób na kwarantannie, będziemy informować jak dochodzenie epidemiczne się zakończy -mówi Beata Adwent, rzecznik grudziądzkiego Ratusza.

Decyzje co do funkcjonowania Urzędu Miejskiego, jak i instytucji podległych Ratuszowi, jeszcze nie zapadły. Prawdopodobnie to kwestia czasu. Zostaną podjęte po analizie, która wskaże jak wiele osób będzie musiało zostać objętych kwarantanną.

Straż Miejska w Grudziądzu zwraca uwagę na parkujące auta na chodnikach