tramwaje grudziadz remont

i

Autor: Łukasz Piekarski Modernizacja sieci tramwajowej trwa również na odcinku ulicy Toruńskiej

Kolejne utrudnienia dla kierowców w Grudziądzu. Chodzi o remont torowiska

2021-07-22 15:47

W związku z prowadzoną od kilku miesięcy modernizacją sieci tramwajowej wystąpić mogą utrudnienia dla kierowców na odcinku od ulicy Wiejskiej do pętli tramwajowej na osiedli Rządz. Pierwsze zmiany planowane są już od 26 lipca.

Od 26 lipca z użytkowania wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Żeromskiego z ulicą Chełmińską (odcinek przydomowy); Przejazd pojazdów możliwy będzie poprzez ulicę Libelta i ulicę Prusa. Utrudnienia w ruchu występować będą do 9 sierpnia 2021 roku.

Od 30 lipca od godz. 22.00 wprowadzona zostanie zmiana w stałej organizacji ruchu w obrębie OM Rządz; W związku z realizowaną inwestycją z ruchu wszelkich pojazdów wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Konstytucji 3 Maja z ulicą Południową. Ruch wszelkich pojazdów przekierowany zostanie na przebudowany odcinek ulicy Kraszewskiego. Jednocześnie informujemy, że na chwilę obecną nadal obowiązywać będzie ruch naprzemienny na odcinku od ulicy Łęgi do ulicy Rakowskiego.

ZOBACZ TEŻ - Miasto rozpoczyna dwie inwestycje drogowe. Obie potrwają do przyszłego roku

W związku z możliwością tworzenia się zatorów w ruchu drogowym w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja, Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu zaleca objazd poprzez ulicę Rataja, co w znaczny sposób skróci czas dojazdu z kierunku osiedla Rządz w kierunku centrum.

Poza tym od 5 do 11 sierpnia występować będą utrudnienia w ruchu drogowym na wiadukcie w ciągu ulicy Droga Łąkowa oraz w ciągu ulicy Magazynowej; Utrudnienia spowodowane są koniecznością usunięcia odkształceń plastycznych oraz spękań siatkowych nawierzchni bitumicznej, prace realizowane będą w godzinach wieczorno – nocnych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 22.07 godz.10