rywal grudziadz 22

i

Autor: Nadesłane Stanisław Janik (na zdjęciu) po dwóch dniach rywalizacji stanął na najniższym stopniu podium

Kolejne sukcesy jeździeckie grudziądzkiego Rywala. W weekend były miejsca na podium!

2021-05-24 22:41

Trzecie miejsce w powożeniu dla grudziądzkiego Rywala. Brązowy medal w regionalnych zawodach w w Stadzie Ogierów Łąck wywalczył Stanisław Janik wraz z luzakami, Piotrem Mondzielewskim, Aleksandrą Mondzielewską oraz Mateuszem Kociędą. Jednocześnie w Solcu Kujawskim dla Rywala przypadło pierwsze i trzecie miejsce. Zawody w skokach przez przeszkody wygrała Janina Wierzchowska. Na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Zubrycka.

W dniach 22-23 maja 2021 roku odbyły się w Stadzie Ogierów Łąck k/Płocka regionalne zawody w powożeniu. Czwórką, w barwach Rywala, powoził Stanisław Janik wraz z luzakami – Piotrem Mondzielewskim, Aleksandrą Mondzielewską oraz Mateuszem Kociędą. Zespół ten po dwóch dniach rywalizacji uplasował się na trzecim miejscu.

W niedzielę rozegrane zostały również zawody w skokach przez przeszkody w Solcu Kujawskim k/Bydgoszczy. W konkursie dla kuców pierwsze miejsce ex aequo zajęła Janina Wierzchowska na kucu Princeska. Natomiast Małgorzata Zubrycka zajęła trzecie miejsce w konkursie klasy N oraz czwarte w klasie C na koniu Fayette WV.

ZOBACZ TEŻ - Startują zapisy do Północnej Ligi MTB XC. Sezon zacznie się w Grudziądzu! [AUDIO]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Opalenicy: Pierwszy dzień zgrupowania