olimpia pomorzanin

Autor: Olimpia Grudziądz To trzecia wygrana Olimpii z rzędu w meczach sparingowych

Kolejna wygrana Olimpii w sparingu. Grudziądzanie lepsi od Pomorzanina Toruń 4:0!

2021-02-06 17:52

Piłkarze Olimpii pokonali na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń 4:0. Bramki dla "Biało-zielonych" zdobywali Michał Graczyk, Szymon Jarosz oraz dwie Grzegorz Gulczyński.

Dwie bramki grudziądzanie zdobyli w pierwszej połowie. W 21' minucie bramkarza gospodarzy pokonał Michał Graczyk. Tuż przed przerwą (41' minuta) swoją premierową bramkę dla Olimpii zdobył nowy nabytek "Biało-zielonych", Szymon Jarosz.

Po zmianie stron grudziądzki zespół dołożył kolejne dwa trafienia. W 53' minucie na 3:0 podwyższył Grzegorz Gulczyński. W końcówce spotkania ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 4:0 (82' minuta).

Przed Olimpią kolejny sparing. 13 lutego w Grudziądzu "Biało-zieloni" zagrają ze swoją imienniczką z Elbląga (obecnie trenerem Olimpii Elbląg jest były szkoleniowiec grudziądzkiego zespołu Jacek Trzeciak).

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!