policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Zmiennicy wpadli podczas kontroli drogowej w Grudziądzu

Kierowcy zabawili się w zmienników na oczach policji w Grudziądzu. Nie unikną odpowiedzialności

2020-11-26 14:04

Kierujący samochodem ciężarowym, krótko przed kontrolą drogową, zamienił się z pasażerem miejscami. Ta dość nietypowa sytuacja nie umknęła uwadze mundurowych. Jak się okazało, kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Odpowiedzialności nie uniknie też jego zmiennik.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Do zdarzenia doszło w środę 25 listopada na skrzyżowaniu ulic Lotniczej i Solidarności w Grudziądzu. Tam funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, jadący za ciężarowym samochodem marki MAN, dali kierującemu sygnał do zatrzymania. Mężczyzna dostosował się do polecenia policjantów. Pojazd zjechał ze skrzyżowania i zatrzymał się. Za kierownicą jednak nie siedziała już ta sama osoba, której mundurowi dali sygnał. Co nie umknęło policjantom. Mężczyźni zdążyli zamienić się miejscami, a powód tego był prosty. 

Zobacz też: Fałszywy taskówkarz woził ludzi w Grudziądzu. Policja zatrzymała mężczyznę w podrobionej taksówce

Zmiennicy próbowali oszukać policjantów

Jak się okazało kierowca nie posiadał wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdu. W czasie kontroli obaj przyznali się do próby oszustwa i obaj też zostali ukarani mandatami. 19-latek za brak prawa jazdy dla danej kategorii pojazdu, a 39-latek za dopuszczenie do prowadzenia pojazdu przez osobę niemającą wymaganych uprawnień.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?