ulica Rapackiego

i

Autor: Damian Pieczonka W czwartek 28 maja, drogowcy rozpoczną kolejny etap remontu ulic na Osiedlu Wyzwolenia w Grudziądzu

Kierowców w Grudziądzu czekają utrudniena w rejonie Osiedla Wyzwolenia. Ruszają remonty ulic

2020-05-24 15:01

Już w czwartek 28 maja, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie Osiedla Wyzwolenia w Grudziądzu. Powodem jest rozpoczęcie przbudowy ulic Rapackiego i Królewskiej. To kontynuacja prac jakie wykonano na tej pierwszej ulicy, kilka miesięcy temu. Również autobusy pojadą zmienioną trasą, o czym pisaliśmy w osobnym artykule.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, z ruchu pojazdów wyłączona zostanie ulica Rapackiego na odcinku pomiędzy Dworcową a przepustem na Rowie Hermana w pobliżu nieruchomości Rapackiego 64, a także fragment ulicy Królewskiej pomiędzy ulicami Rapackiego i Wyzwolenia. Objazdy wyznaczone będą przez: Rapackiego, Piłsudskiego, Focha, Hallera i Dworcową. W związku ze zmianą kursowania autobusów komunikacji miejskiej oraz potrzebą zorganizowania tymczasowej pętli autobusowej, postój pojazdów TAXI przy dworcu kolejowym będzie tymczasowo zlikwidowany i jednocześnie przeniesiony na drugą stronę ulicy w pobliże nieruchomości Dworcowa 43.

GBO 2021 - głosowanie elektroniczne krok po kroku