spływ kajakowy

i

Autor: Urząd Miejski w Grudziądzu 25 par może wziąć udział w spływie kajakowym Wisłą, 2 sierpnia z Grudziądza do Korzeniewa

Kajakami pokonają Wisłę z Grudziądza do Korzeniewa. MORiW organizuje spływ dla mieszkańców

2020-07-14 8:45

Na początku sierpnia Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu organizuje spływ kajakowy Wisłą. Trasa będzie liczyć około 30 kilometrów – aż do Korzeniewa. Liczba miejsc ograniczona.

To będzie miła odmiana. Można wsiąść do kajaka I popłynąć Wisłą. Spływ kajakowy w tym roku zaplanowano na odcinku Grudziądz–Korzeniewo, liczący około 30 km I odbędzie się 2 sierpnia. Zapisy przyjmuje Informacja Turystyczna w Grudziądzu, ul. Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18. Wpisowe wynosi 40 złotych od osoby. Bilet można nabyć elektronicznie lub osobiście w biurze. Zapisy wyłącznie parami. Liczba miejsc na spływ jest ograniczona liczbą kajaków. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?

Rezygnacja z imprezy z gwarancją zwrotu wpłaty jest możliwa do 29 lipca. Organizator zapewnia kajak, kamizelkę, wodę, baton energetyczny, posiłek, a po zakończeniu spływu, opiekę ratowników WOPR oraz transport z Korzeniewa do Grudziądza. Zbiórka uczestników spływu o godz. 9.45 w Marinie Grudziądz, ul. Portowa 8. Zakończenie spływu około godz. 16.00 w Marinie Grudziądz.

W wypadku wystąpienia silnego wiatru z północy lub wysokiej fali powodziowej, impreza nie odbędzie się.

Zwiedzanie Torunia powinniśmy rozpocząć w sercu miasta