Jeszcze będzie pięknie

i

Autor: IT Grudziądz

„Jeszcze będzie pięknie…” – podziel się jak żyjesz w czasie pandemii [AUDIO]

2020-04-22 9:55

Każdy z nas może mieć udział w powstaniu pamiętnika. Jak wygląda życie grudziądzan w czasie pandemii koronawirusa? Jak pracujesz? Jak się uczą Twoje dzieci? Jak się uczysz? Jak uprawiasz sport? Jak robisz zakupy? Jak po prostu spędzasz czas podczas pandemii? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Grudziądzka Informacja Turystyczna wraz z Miejskim Ośrodkiem Wypoczynku i Rekreacji zapraszają do tworzenia wspólnej opowieści.

Jeżeli w ostatnim czasie odkryłeś w sobie nowy talent, o którym nawet nie wiedziałeś, lub zrobiłeś zdjęcie opustoszałego miasta, czy może zainspirowałeś się do napisania piosenki, wiersza, prowadzenia pamiętnika?

Podzielić się można swoimi doświadczeniami, zdjęciami, materiałami filmowymi. Może to być dziennik, relacja, pamiętnik, blog, a nawet obraz lub inne dzieło w dowolnej technice.

Grudziądzanie wspólnie napiszą pamiętnik z okresu pandemii, mówi Natalia Granica z UM, posłuchaj:
Materiały posłużą do stworzenia pamiętnika z życia grudziądzan w trakcie trwania pandemii

Materiały można przesyłać: – drogą mailową pod adres: it@gdz.pl, – na Facebook: https://www.facebook.com/itgrudziadz – większe pliki za pomocą We Transfer, - rzeczy materialne będą przyjmowane w biurze Informacji Turystycznej - gdy sytuacja wróci do normy.