biurowiec Grudziądz

i

Autor: Nadesłane Najtańsza oferta w przetargu przewyższała planowany budżet na tę inwestycję o 1,3 miliona złotych

Jest decyzja w sprawie przetargu na budowę inkubatora! GPP powtórzy postępowanie konkursowe [AUDIO]

2021-04-19 9:35

Przetarg na budowę inkubatora przedsiębiorczości w centrum Grudziądza zostanie powtórzony. W konkursie udział wzięły cztery przedsiębiorstwa. Spółka decyzję o ponownym rozpisaniu przetargu podjęła po tym jak nie dogadała się z firmą, która złożyła najkorzystniejszą ofertę.

Grudziądzki Park Przemysłowy podjął decyzję w sprawie przetargu na budowę nowoczesnego biurowca w centrum miasta. Postępowanie konkursowe zostanie powtórzone. Spółka zdecydowała się na taki krok po tym jak nie dogadała się z firmą, która złożyła najkorzystniejszą ofertę.

Po otwarciu kopert, spółka Grudziądzki Park Przemysłowy poprosiła najtańszego oferenta o uzupełnienie dokumentacji przetargowej. Niestety firma nie odpowiedziała na wezwania pozytywnie - mówi Karol Piernicki, rzecznik grudziądzkiego ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Przygotowania do budowy Inkubatora Przedsiębiorczości w Grudziądzu. Stanie w centrum miasta

W ostatnich dniach miasto wraz ze spółką zastanawiało się, czy dołożyć brakującą kwotę. Najtańsza oferta przewyższała planowany budżet o blisko 1,3 miliona złotych.

Ostatecznie zapadła decyzja o ponownym rozpisaniu konkursu. Przetarg ogłoszony zostanie jeszcze w tym tygodniu - dodaje przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

O przetargu na budowę inkubatora mówi rzecznik grudziądzkiego ratusza, Karol Piernicki. Posłuchaj:

Nowoczesny biurowiec ma stanąć u zbiegu ulic Toruńskiej i Al. 23 stycznia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pomóżcie uratować naszą mamusię!