gkm grudziadz nicki pedersen 2

i

Autor: GKM Grudziądz Dla drużyny z Grudziądza mecz z Włókniarzem będzie decydujący o losach spadku z Ekstraligi

Jest decyzja w sprawie Nickiego Pedersena! Duńczyk pomoże GKM-owi!

2021-08-18 16:03

Nicki Pedersen będzie mógł wziąć udział w zaplanowanym na niedzielę 22 sierpnia spotkaniu z Włókniarzem Częstochowa! Odwołanie Duńczyka w związku z zawieszeniem go na okres 4 miesięcy przez duńską federację DMU zostało rozpatrzone pozytywnie.

Sprawa zawieszenia doświadczonego Duńczyka dotyczyła jego nieprawidłowego zachowania wobec sędziego zawodów podczas półfinałowego turnieju Pucharu Metal Speedway League. Dla Pedersena było to drugie zawieszenie. Wcześniej federacja wykluczyła go aż do stycznia. Później do grudnia.

W tym momencie czekamy na potwierdzenie zgody na start lidera ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM oficjalnym komunikatem PZM - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie klubowej GKM-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Pech GKM-u Grudziądz trwa dalej. Kontuzja Mateusza Bartkowiaka

Niedzielny pojedynek z Włókniarzem zadecyduje o dalszych losach grudziądzkiego zespołu. Tylko wygrana przedłuży szansę "Żółto-niebieskich" na utrzymanie w Ekstralidze na kolejny sezon. W przypadku porażki zespół Janusza Ślączki spadnie na pierwszoligowe tory.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

SEKRETY Tour de Pologne. Rowerem dookoła Polski | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #29