Jason Doyle

i

Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) Jason Doyle nie wystartuje już w tym sezonie

Dramat żużlowca

Jason Doyle wypada do końca sezonu! Co zrobi GKM Grudziądz?

2024-06-02 2:45

Trwa dramat Jasona Doyle'a. Australijczyk, który w Polsce ma ważny kontrakt z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, musi przejść operację. To oznacza, że w obecnym sezonie nie wyjedzie już na tor. Co zrobią włodarze "Gołębi"?

Kłopoty zdrowotne Australijczyka to pokłosie jego zeszłotygodniowego upadku na Wyspach Brytyjskich. W meczu Kings Lynn Stars kapitan "Żółto-niebieskich" zaliczył poważny upadek.

Krótko po tym zdarzeniu był już w szpitalu, gdzie zdiagnozowano u niego cztery złamane żebra i stłuczenie płuc. W sobotę (1 czerwca) pojawiły się kolejne doniesienia o stanie zdrowia Australijczyka.

Na wtorek mam zaplanowaną operację, w ramach której przejdę rekonstrukcję barku. Mam nadzieję, że ból, który odczuwam, ustąpi. Specjalista powiedział, że będę pauzował przez 4-6 miesięcy - oznajmił Jason Doyle w mediach społecznościowych.

Co w tej sytuacji zrobią działacze GKM-u? Rozwiązaniem jest podpisanie kontraktu z nowym zawodnikiem. Na rynku do wzięcia wciąż jest m.in. Matej Zagar.

Sonda
Czy GKM Grudziądz powinien pozyskać nowego zawodnika?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

85 lat KS Unia Leszno. Wystawa "Mówisz Leszno - myślisz żużel"