wywiad slaczka

i

Autor: Nadesłane Janusz Ślączka w sztabie GKM-u będzie współpracował z Robertem Kempińskim i Robertem Kościechą

Janusz Ślączka: Wszyscy wiemy za co odpowiadamy [WYWIAD AUDIO]

2020-11-23 12:09

Nowym trener GKM-u Grudziądz w przyszłym sezonie będzie Janusz Ślączka. Były szkoleniowiec Stali Rzeszów, czy Wilków Krosno na stadionie przy H4 pojawi się na początku grudnia.

Kosta Projekt - gra komputerowa osadzona w Katowicach

49-letni trener będzie współpracował m.in. z Robertem Kempińskim, który pozostał w grudziądzkim klubie, ale w nieco innym charakterze niż dotychczas.

W Grudziądzu pojawię się na początku grudnia. Będziemy mieli spotkanie z trenerami i zarządem. Wiemy za co jesteśmy odpowiedzialni. Ja będę odpowiadał za pierwszą drużynę - mówi Janusz Ślączka, nowy trener GKM-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Działacze Olimpii-Unii Grudziądz liczą na dobrą rundę rewanżową w Superlidze [AUDIO]

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:

Wraz z szkoleniowcem w kadrze „żółto-niebieskich” pojawili się także nowi zawodnicy, Norbert Krakowiak i Krzysztof Kasprzak. Grudziądzanie zapowiadają walkę o utrzymanie w żużlowej elicie. Nowy trener GKM-u w tych osądach jest jednak nieco powściągliwy.

Każdy sezon jest inny. Ciężko prorokować przed jego startem kto będzie walczył o mistrzostwo, a kto o utrzymanie. Wierzę, że będziemy wygrywali mecze i osiągali dobre wyniki - dodaje nasz rozmówca.

Wywiad z nowym trenerem GKM Grudziądz, Januszem Ślączką. Posłuchaj:

Junior GKM zakończył karierę

W nowym sezonie grudziądzki klub będzie miał do dyspozycji tylko dwóch juniorów. Pierwotnie miało być ich trzech, ale karierę postanowił zakończyć dość nieoczekiwanie Damian Lotarski.

W związku z tym, że klub do dnia dzisiejszego nie ogłosił żadnej informacji odnośnie tego kto z juniorów pozostaje w składzie Mr Garden GKM Grudziądz, sam osobiście chciałbym odnieść się do tej informacji. Na samym początku chciałbym podziękować klubowi i wszystkim tym, którzy są z nim związani za lata współpracy. Podziękować wszystkim którzy mnie wspierali- najbliższym i znajomym. Niestety, ale w roku 2021 nie będę reprezentował już barw żółto-niebieskich i klubu GKM Grudziądz S.A. Moja współpraca z dniem 13.11.2020 roku dobiegła końca. Powodów, dla których sam postanowiłem zakończyć współpracę było na prawdę bardzo dużo. Życzę klubowi i pozostałym zawodnikom reprezentującym żółto-niebieskich dążenia do upragnionych PLAY OFF-ów oraz wszystkiego najlepszego w dalszej karierze speedwaya. Trzymajcie gaz do samego końca!!- czytamy w oświadczeniu zawodnika.

Klub informację o zakończeniu kariery przez 19-letniego Lotarskiego potwierdził dzień później. Nie odniósł się jednak do zarzutów stawianych przez juniora.

Wychowanek GKM-u, który miał tworzyć formację juniorów #GKM2021 wraz z Kacprem Łobodzińskim oraz Denisem Zielińskim poinformował o swojej decyzji w ostatnich dniach okresu transferowego. Mimo próśb działaczy naszego klubu o przemyślenie decyzji 19-letni zawodnik postanowił ostatecznie zakończyć karierę - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Grudziądza. 

W nadchodzącym sezonie formację juniorską tworzyć więc będą Kacper Łobodziński i Denis Zieliński.