biblioteka festyn

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Festyn odbędzie się w ogrodzie Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów

Integracja z obywatelami Ukrainy. Grudziądzka biblioteka organizuje festyn

2022-08-12 14:10

Impreza odbędzie się 26 sierpnia w ogrodzie gmachu głównego Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów w Grudziądzu. Początek o godzinie 14.

Zorganizowanie festynu jest możliwe dzięki projektowi „Sąsiedzka Pomoc”, organizowanego przez Fundację Sailling – NETTO. Grudziądzka biblioteka pozyskała na ten cel sporą darowiznę - 15 tysięcy złotych. Środki przeznaczono na uzupełnienie księgozbioru o książki w języku ukraińskim.

Obecnie zakupiono już kilkaset pozycji, które powoli trafiają na półki Filii nr 7 przy ul. Chopina 33, Działu dla Dzieci i Młodzieży, oraz Wypożyczalni Głównej w gmachu na ul. Legionów 28 - czytamy w komunikacie z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Zwieńczeniem tego projektu będzie festyn integracyjny, który odbędzie się 26 sierpnia (piątek), w godz. 14:00-18:00, w ogrodzie Biblioteki.

Jakie atrakcje przygotowano? Przewidziano m.in. „dmuchańce”, animacje i konkursy. Poza tym wata cukrowa oraz inne słodkości.

plakat ukraina

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pierwsze śnięte ryby na jeziorze Dziewoklicz w Szczecinie. Kąpielisko zamknięte!