Grzegorz Niciński

i

Autor: Olimpia Grudziądz Grzegorz Niciński

PIłka Nożna

Grzegorz Niciński zaczął pracę w Olimpii Grudziądz. Na początek testy

2024-06-21 14:10

Po krótki urlopie powrócili do pracy. Piłkarze Olimpii Grudziądz rozpoczęli dziś treningi przed nowym sezonem. Pracę w klubie z Piłsudskiego 14 rozpoczął Grzegorz Niciński.

Po krótkiej przerwie powrócili do zajęć. Przed piłkarzami Olimpii Grudziądz czas treningów przed nowym sezonem w drugiej lidze. "Biało-zieloni" rozpoczęli dziś (21 czerwca) pracę pod wodzą zatrudnionego kilkanaście dni temu - trenera Grzegorza Nicińskiego.

To będzie krótki okres przygotowawczy. Już za cztery tygodnie gramy pierwszy mecz. Intensywny początek sezonu. Na początek mamy dwa wyjazdy. Najpierw do Sosnowca, a później do Bytomia - mówi Grzegorze Niciński, nowy szkoleniowiec „Biało-zielonych”.

Obecnie – prócz zawodników z ważnym kontraktem – z drużyną trenują również gracze testowani. Jednak jak zapowiada trener Niciński – wielkich rewolucji w kadrze nie będzie.

Zawodnicy grający z nożem na gardle, grając o utrzymanie do ostatniej kolejki wykonali dużą pracę. Spora w tym zasługa trenera Pawlaka. Myślę, że ten bagaż doświadczeń zaprocentuje. Kilka zmian w zespole będzie. Sprawdzamy zawodników na pozycje ofensywne - dodaje trener Olimpii.

Przypomnijmy - grudziądzki klub zaprezentował dotychczas dwójkę nowych graczy. To Filip Wójcik ze Stomilu Olsztyn oraz Damian Nowak z Pogoni Siedlce.

Więcej od trenera Nicińskiego w poniższym materiale:

Mówi Grzegorz Niciński, nowy trener Olimpii Grudziądz. Posłuchaj:

Ligowe rozgrywki rozpoczną się 20 lipca.​

Sonda
O co będzie grała Olimpia Grudziądz w nowym sezonie?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?