automobilklub Grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Panie udowodnią, że potrafią panować nad autem

Grudziądzki Turystyczny Rajd Kobiet. Samochodowe Mistrzostwa Okręgu Automobilklubu

2021-03-02 10:38

Kobiety za kółkiem udowodnią, że są dobrymi kierowcami. Umiejętność prowadzenia auta, próby sprawnościowe i sportowa rywalizacja –to propozycja Automobilklubu Toruńskiego Delegatury w Grudziądzu skierowana do pań z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Grudziądza.

Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?

Grudziądzki Turystyczny Rajd Kobiet 2021 otwiera tegoroczne zmagania w turystyce samochodowej. Impreza zostanie  zorganizowana w randze Turystycznych Samochodowych/Motorowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM 2021 (runda 1). Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkie Panie – bo to rajd z dedykacją dla kobiet z okazji zbliżającego się święta. Oczywiście zaproszeni są również panowie, aby wspólnie bawić się, poznawać Grudziądz i okolice z wnętrza samochodu i w duchu sportowej rywalizacji.

Zobacz też: Zaległości GKS Olimpia Grudziądz względem miasta. Zbliża się termin spłaty. Co z pieniędzmi? [AUDIO]

40 km krajoznawczej podróży

Tym razem ponad 40-kilometrowa trasa prowadzić będzie po drogach miasta, powiatu i sąsiedniej gminy, wypełniona atrakcyjnymi widokami, zadaniami oraz próbami sprawnościowymi i rekreacyjnymi z pewnością przyniesie mnóstwodobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Impreza rozpocznie się w Marinie w Grudziądz, przebiegnie przez Park Miejski w Grudziądzu i zakończy się na plaży miejskiej w Rudniku.

Program imprezy:

6 marca 2021 (sobota), Marina Grudziądz, ul. Portowa 8

9.00 – zapisy

10:00 – wyjazd w trasę rajdu

Na mecie wszyscy będą najlepsi, ale dla tych, którym dopisze nieco więcej szczęścia wręczone zostaną nagrody w postaci pucharów i dyplomów oraz zapiszą się w historii imprez organizowanych przez ATG. Impreza odbywać się będzie w ścisłym reżimie sanitarnym, tj. poza własnym samochodem należy nosić maseczkę i utrzymywać dystans społeczny.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!