wosp podsumowanie grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Sztab miejski WOŚP zebrał już ponad 190 tysięcy złotych

Grudziądzki sztab WOŚP podsumowuje tegoroczny finał [AUDIO]

2021-02-12 13:42

Sztabowcy z Grudziądza podsumowują tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obecnie trwają jeszcze ostatnie licytacje. Kwota jaką już uzbierał miejski sztab przekracza sumę 190 tysięcy złotych.

191 tysięcy złotych zebrał już grudziądzki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć od finału minęły już prawie dwa tygodnie, to orkiestra dalej gra. Na facebookowym profilu miejskiego sztabu trwają ostatnie licytacje - WOŚP GRUDZIĄDZ

Mamy jeszcze do wylicytowania kanapę od jednego z grudziądzkich firm, torby, koszulki, książki od naszych sponsorów i obuwie. Wszystko to jeszcze może zasilić nasze grudziądzkie konto WOŚP - mówi Edyta Ogonowska, szefowa miejskiego sztabu WOŚP.

ZOBACZ TEŻ - Książka za wsparcie bezdomnych kotów! Wszystko na ich zimowe sprawy [AUDIO]

Obecnie na grudziądzkim koncie jest nieco przeszło 191 tysięcy złotych. To mniej niż przed rokiem. Należy jednak pamiętać, że tegoroczny finał był inny. Większość wydarzeń ze względu na obostrzenia przeniosła się do sieci. Stacjonarnie działał jedynie sklepik i kawiarenka. Na ulicach też było znacznie mniej wolontariuszy.

Pamiętajmy, że przed rokiem na ulicach miasta było 400 wolontariuszy, a w tym 230. Ten wynik jest fantastyczny. Grudziądzanie pomimo wszystko okazali się szczodrzy i otworzyli przed nami swoje serca - dodaje szefowa grudziądzkiej orkiestry.

Edyta Ogonowska, szefowa grudziądzkiego sztabu WOŚP

Ostatnie licytacje na facebookowym profilu grudziądzkiego sztabu potrwają do soboty (13 lutego).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16