eliminacja oom grudziadz

i

Autor: Nadesłane W eliminacjach walczyło 6 reprezentantów grudziądzkiego Startu

Grudziądzcy bokserzy walczyli o udział w młodzieżowej olimpiadzie boksu! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

2021-03-02 22:58

Zawodnicy i zawodniczki Startu Grudziądz wzięli udział w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Zawody odbywały się na hali w Ciechocinku. Awans wywalczyła jedna zawodniczka z naszego miasta.

Pierwsza na ringu pojawiła się Maja Stawicka (kat. 46 kg). Grudziądzanka przegrała jednak swoją walkę i zakończyła rywalizację w eliminacjach już na pierwszym pojedynku. Do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie nie awansowała również Nikola Serocka (kat. 54 kg). Kolejna reprezentantka Startu wprawdzie poradziła sobie z pierwszą rywalką. Odpadła dopiero w drugiej walce.

Jako jedyna przepustkę na olimpiadę wywalczyła Lena Niedźwiedzińska (kat. 48 kg). Udało się to pomimo przegranego finału z bardziej doświadczoną zawodniczką.

ZOBACZ TEŻ - Dwie grudziądzanki pojadą na młodzieżową olimpiadę w boksie!

Dzień po zawodniczkach do Ciechocinka na swoje walki dotarli grudziądzcy bokserzy. Daniel Nadolny wygrywa swój finałowy pojedynek w kategorii do 75kg i o prawo startu w OOM powalczy z najlepszym zawodnikiem z woj. Pomorskiego.

Ze zmagań eliminacyjnych bez awansu wrócili Szymon Anzel oraz Maciej Wydrzyński.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?