walka medale

i

Autor: Facebook / Grudziądzki Klub Balonowy Zawody odbywają się po raz piąty

Walka o medale

Grudziądzanka walczy w Balonowych Mistrzostwach Świata. Tak wygląda klasyfikacja

2023-09-07 10:10

W Australii trwają Balonowe Mistrzostwa Świata kobiet. W zmaganiach bierze udział 30 zawodniczek, w tym także dwie Polki: Małgorzata Bilska-Nowakowska oraz grudziądzanka, Joanna Biedermann.

Joanna Biedermann z Grudziądza startuje w V Balonowych Mistrzostwach Świata Kobiet. Drugą reprezentantką "Biało-czerwonych" jest Małgorzata Bilska-Nowakowska.

O złoto w Australii walczy 30 zawodniczek. Jak na razie mamy oficjalne wyniki po siedmiu konkurencjach. Jak idzie Polkom?

Małgorzata Bilska-Nowakowska zajmuje obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 4 612 punktów. Joanna Biedermann po niezłym początku zanotowała kilka słabszych konkurencji i spadła na 25 lokatę - 2 546  oczek. Liderką jest reprezentanta gospodarzy, Nicola Scaife - 5 438 punktów. Drugie miejsce zajmuje Stephanie Hemmings z Wielkiej Brytanii, a trzecie reprezentanta Niemiec,  Aline Kalousdian.

Mistrzostwa w Australii potrwają do 8 września. Szczegółowe wyniki znajdziecie TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Korwin Ikonowicz