szyba grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mieszkaniec Grudziądza jadący z rozbitą szybą był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Grudziądzanin przejażdżkę z rozbitą szybką skończył za kratami

2022-06-22 15:28

Ta przejażdżka skończyła się za kratami. Policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę mercedesa, który jechał autem pomimo rozbitej przedniej i bocznej szyby. Szybko okazało się, że to był początek jego kłopotów.

Na ulicy Waryńskiego funkcjonariusze grypy SPEED w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego stan techniczny pozostawiam wiele do życzenia. Szyba czołowa oraz boczna od strony kierowcy były w znacznym stopniu rozbite. Dodatkowo podczas zatrzymywania do kontroli zauważyli, że kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie czynności okazało się dodatkowo, że 46-letni mieszkaniec naszego miasta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mężczyzna za wykroczenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny na łączną kwotę 600 zł. Pojazd został usunięty z drogi na parking strzeżony.

Za kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień odpowie przed sądem. Na rozprawę będzie oczekiwał w zakładzie karnym w związku z karą, której unikał - kończy policjant.

szyba grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Policja zatrzymała 72-letniego mordercę. Badanie DNA rozwiało wątpliwości