Grudziądzanie zbierają pieniądze dla pielęgniarki chorej na glejaka

i

Autor: siepomaga.pl/walka-malgosi By kontynuować immunoterapię w Niemczech, nalezy wpłacić 78tys złotych, do 1 lipca.

Grudziądzanie zbierają pieniądze dla pielęgniarki chorej na glejaka

2020-06-13 14:23

O akcji informowaliśmy już wcześniej, zarówno na eska.pl jak i na naszej antenie. Prośba o pomoc w leczeniu Małgorzaty Schoen, obiegła już całe miasto.

We wcześniejszym artykule, informowaliśmy o zbiórce pieniędzy, która wynosiła aż 148tys złotych. Kwotę w całości należało zebrać do 1 czerwca - niestety nie udało się. Teraz, osoby zaangażowane w zbieranie środków na leczenie grudziądzanki, próbują dotrzeć do możliwie jak największej liczby mieszkańców. Poza zbiórką online i udostępnianych postach w mediach społecznościowych, rozpoczęto roznoszenie ulotek. Dzięki temu, o zbiórce dowiadują się osoby bez dostępu do internetu.

Przypomnijmy, Małgorzata Schoen jest pielęgniarką, mieszkanką naszego miasta. Od roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu (glejak III stopnia). Od zawsze pomagała pacjentom w szpitalu, teraz to my możemy wciągnąć pomocną dłoń. By rozpocząć kolejny cykl leczenia w niemieckiej klinice, do 1 lipca należy wpłacić pierwszą ratę w wysokości 78 tysięcy złotych. Więcej informacji, oraz możliwość wpłaty dowolnej sumy znajdziecie tu - https://www.siepomaga.pl/walka-malgosi

19 czerwca, w ramach Jarmarku Spichrzowego zorganizowany zostanie koncert grudziądzkiego zespołu - Cela numer 3. Podczas transmisji na żywo w internecie, muzycy będą zachęcać do wpłat.

Do pomocy można włączyć się również poprzez Facebooka. Tam utworzono liczne grupy, gdzie mieszkańcy licytują różnego rodzaju gadżety. Aby włączyć się do licytacji, zajrzyjcie na grupę pod nazwą BAZAREK CHARYTATYWNY Z NADZIEJĄ DLA MAŁGOSI.