petla mniszek

i

Autor: Google Street View Prace rozpoczną się od 16 listopada

Grudziądz. Pętla autobusowa w Mniszku będzie remontowana. Zmiany w kursowaniu MZK

2022-11-15 9:45

Od 16 listopada rozpoczną się prace remontowane na pętli autobusowej na osiedlu Mniszek w Grudziądzu. W związku z tym pasażerów czekają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Zmieni się trasa przejazdu autobusów oraz lokalizacja przystanków.

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest wyłączenie dla autobusów pętli oraz przystanku przy Drodze Kujawskiej, z którego jedziemy w stronę miasta.

Gdzie zlokalizowane będą przystanki? Dla osób wysiadających na wysokości marketu "Stokrotka". Z kolei przystanek dla osób wsiadających znajdować się będzie przy bloku przy ul. Podhalańska 1.

Pomiędzy wspomnianymi wyżej postojami zorganizowany zostanie tymczasowy parking dla autobusów.

Zmieni się także trasa kursowania autobusów. Od 16 listopada będą jeździły następującymi ulicami: Podhalańską, Al. Sportowców oraz Drogą Pomorską.

mniszek ruch

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Organizacja ruchu w Mniszku od 16 listopada

Ponadto przy wspomnianej Podhalańskiej będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów. Wyjątkiem będą autobusy komunikacji miejskiej.

Modernizację pętli w Mniszku przeprowadzi grudziądzka spółka Expert. Koszt tej inwestycji to ok. 450 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061