grudziądz do pary

i

Autor: Urząd Miejski w Grudziądzu Gra karciana "Grudziądz do pary" to lokalna wersja na podobę „Dobble”

Grudziądz do pary. Gra karciana już dostępna. To jeden z gadżetów dostępnych w Informacji Turystycznej

2020-12-07 11:28

Na miłośników tradycyjnych gier czeka ciekawa perełka - Informacja Turystyczna w Grudziądzu wydała właśnie grę „Grudziądz do pary”, opartą na kojarzeniu takich samych obrazków. W grze zastosowano grudziądzkie ikony – postaci, zabytki, dyscypliny sportowe czy produkty wytwarzane w Grudziądzu. Zabawa opiera się na mechanizmie znanej i cenionej gry rodzinnej „Dobble”.

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6

„Grudziądz do pary” to gra karciana składająca się z 31 obrazków na 31 kartach, po sześć na każdej z nich. W formie graficznej ukazane są charakterystyczne zabytki, atrakcje, obiekty czy osoby związane z Grudziądzem. Znajdziemy tam spichlerze, wieżę Klimek, grudziądzki tramwaj, kultową zapiekankę, słodkości z Wisły, postać naszego olimpijczyk Bronka Malinowskiego oraz wiele innych.

Zobacz też: Piraci drogowi ukarani. Policja w Grudziądzu podsumowała działania "Prędkość" na drogach powiatu

Kto może zagrać w grę "Grudziądz do pary"?

Gra przeznaczona jest dla osób od 4 roku życia, ale największą frajdę sprawia podczas zabawy całej rodziny. „Grudziądz do pary” to nie tylko dobra zabawa, ale i utrwalenie „ikon” Grudziądza, dlatego warto sprezentować grę bliskim i znajomym także spoza naszego miasta.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

Grę w cenie 20 złotych można kupić w Informacji Turystycznej przy Rynku 3-5 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca w Centrum Handlowym Alfa i w recepcji Mariny Grudziądz.