Stal wygrana

i

Autor: KS Stal Grudziądz Najwięcej powodów do radości po wiosennej inauguracji mają piłkarze Stali Grudziądz

Grały piłkarskie drużyny z Grudziądza. Sprawdź jak im poszło [ZESTAWIENIE]

2021-03-15 18:30

Piłkarska wiosna dotarła do drużyn z Grudziądza i terenu gminy. Rozgrywki po zimowej przerwie wznowiła toruńska część A-klasy, gdzie występują trzy zespoły z naszego miasta i okolic. Swój mecz rozegrały także rezerwy Olimpii Grudziądz.

Swoje mecze w miniony weekend rozgrywali piłkarze w A-klasie: Stali Grudziądz, Wisły Grudziądz oraz Węgrowianki Węgrowo. Grały także V-ligowe rezerwy grudziądzkiej Olimpii.

W A-klasie szczęśliwa tylko Stal

Najwięcej powodów do radości po wznowieniu rozgrywek mają piłkarze grudziądzkiej Stali. Zespół prowadzony przez trenera Adama Marksa rundę rewanżową w A-klasie rozpoczął od wygranej na własnym boisku z Piastem Łasin 2:0. Jedną z bramek zdobył Milan Lech, który jeszcze jesienią był zawodnikiem drugoligowej Olimpii.

Dużo mniej pozytywów możemy powiedzieć o dwóch pozostałych drużynach. Wisła Grudziądz przegrała na własnym boisku z Drwęcą Golub Dobrzyń 0:2.

Smutne nastroje panują także w Węgrowie. Węgrowianka na wyjeździe uległa Pogromowi Zbójno 1:2. Honorową bramkę dla gości zdobył Damian Niebojewski.

Po 14 kolejkach Wisła jest czwarta, Węgrowianka piąta, a Stal szósta. Wszystkie zespoły dzieli różnica dwóch punktów. Liderem pozostaje Victoria Lisewo. W kolejny weekend czekają nas m.in. derby Grudziądza. Wisła na własnym obiekcie podejmie Stal.

Rezerwy Olimpii z porażką

Pozytywów ciężko szukać także w drugim zespole Olimpii Grudziądz. W rezerwach "Biało-zielonych" wystąpiło aż 10 zawodników z tamtejszej Akademii Piłkarskiej. Młoda krew nie pomogła skutecznie przeciwstawić się silnemu w tym sezonie Startowi Warlubie. Druga drużyna Olimpii ostatecznie przegrała 0:2.

Rezerwy Olimpii po 18 rozegranych meczach zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz zespół prowadzony przez trenera Marcina Klabuhna rozegra na wyjeździe z Radzynianką Radzyń Chełmiński.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Chiny zbudowały sztuczną gwiazdę | ESKA XD - Mobmania #18