bieg gkm

i

Autor: Radio Eska To będzie V edycja biegu zorganizowanego przez GKM Grudziądz

Trwają zapisy

GKM Grudziądz po raz piąty połączy pokolenia. Można wystartować w biegu z żużlowcami!

2023-09-22 9:13

Zamiast ścigać się na żużlu, pobiegną wraz z kibicami. Zawodnicy i działacze grudziądzkiej drużyny wezmą udział w piątej edycji biegu „GKM Łączy Pokolenia”. O trasie i zapisach przeczytacie na eska.pl.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się na zmianę trasy.

Zawsze startowaliśmy spod taśmy na stadionie żużlowym przy Hallera 4. Teraz miejscem wydarzenia będą Lasy Komunalne Miasta Grudziądz, a start i metę zlokalizujemy na Parkingu Leśnym przy rondzie ks. Jerzego Popiełuszki - mówi Sławomir Henclik, rzecznik prasowy GKM-u.

Udział w biegu może wziąć każda osoba, która rocznikowo ukończyła 18 lat i niepełnoletni posiadający zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Aktualnie trwają zapisy!

Limit osób, które mogą razem z nami zmierzyć się w biegu wynosi tylko 200 osób. Zapisy przyjmowane będą poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie "Elektroniczne Zapisy" - dodaje przedstawiciel grudziądzkiego klubu.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ

Opłata startowa wynosi 40 złotych, a w ramach jej uiszczenia każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, na który składa się m.in.: numer startowy, butelka wody mineralnej oraz inne gadżety. To jednak nie wszystko.

Na trzy pierwsze miejsca w kategorii „Open” kobiet i mężczyzn czekają puchary, a także nagrody w postaci voucherów do restauracji Stodola Kebap N’Grill, Klasyk Burgers&Coctkails, DonCorleone oraz Centrum Rozrywki Extreme. Każda biegnąca z osób otrzyma także pamiątkowy medal - wymienia Sławomir Henclik.

Wydarzenie organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2023, który trwać będzie do 23 do 30 września.

Start biegu zaplanowano na godzinę 13.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl