Gdzie dobrze i smacznie zjeść w Grudziądzu? Zobacz listę restauracji

2020-01-27 7:14

Zastanawiasz się, gdzie dobrze i smacznie zjesz, będąc w Grudziądzu? Jeśli tak, zrób szybki przegląd i wybierz miejsce, które idealnie skomponuje się w gusta Twoich kubków smakowych.

Przyjechałeś do Grudziądza i szukasz lokalu, gdzie wrzucisz coś dobrego na ząb? A może tutaj mieszkasz i chcesz skosztować specjałów lokalnej kuchni, których jeszcze nie miałeś okazji zjeść? Jest w czym wybierać. Przygotowaliśmy dla Was listę restauracji i lokali, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj też: Znani i rozpoznawalni Grudziądzanie. Wiedzieliście, że są stąd? [ZDJĘCIA]

Gdzie zjeść w Grudziądzu? Lista restauracji i lokali

Listę sporządziliśmy w oparciu o zestawienie przygotowane przez portal informacji turystycznej Grudziądza. Znajdziesz na niej 21 lokali serwujących kuchnię lokalną, zagraniczną czy orientalną. Razem tworzą prawdziwy wachlarz smaków, z którego każdy wybierze coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, czy od tu mieszkasz.

Co robić w Białymstoku zimą? 11 uniwersalnych pomysłów

A może dopiero wybierasz się do Grudziądza i zastanawiasz się, gdzie zjeść? Tym bardziej skorzystaj z naszych podpowiedzi, by szybko zaplanować posiłek na trasie zwiedzania.

Grudziądz to piękne miasto leży na Pomorzu Nadwiślańskim, na prawym brzegu Wisły. Stanowi on naturalną, wschodnią granicę Ziemi Chełmińskiej – krainy, do której przynależy zarówno pod względem historycznym jak i geograficznym.