food truck grudziądz

i

Autor: nadesłane Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie w Grudziądzu

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Grudziądza. Gdzie i kiedy zaparkują mobilne restauracje?

2021-06-28 9:03

Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Grudziądza. Mobilne restauracje przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Tydzień na diecie fast food [EFEKTY] | ESKA XD - fitvlog #8

Lato raczy nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Grudziądza, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony z woka, pierożki dim sum, hiszpańskie churrosy czy meksykańskie quesadille. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie. Już 24-25 lipca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Przy Galerii Grudziądzkiej zaplanowano VII Festiwal Smaków Food Trucków. Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Zobacz też: Ponad 200 grudziądzkich uczniów z kartą rowerową. Straż Miejska zakończyła kolejny cykl egzaminów

Street food zaspokoi każde podniebienie

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami.

food truck grudziądz

i

Autor: nadesłane Już 24-25 lipca okazja do kulinarnego świętowania w Grudziądzu

Na terenie imprezy obowiązuje reżim sanitarny

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

food truck grudziądz

i

Autor: nadesłane Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się przy Galerii Grudziądzkiej

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!