Ferie w Centrum Kultury Teatr online ruszyły!

i

Autor: cdn.pixabay.com

Ferie w Centrum Kultury Teatr online ruszyły!

2021-01-11 15:53

To pierwszy raz, kiedy dzieci i młodzież nie może odwiedzić teatru podczas zimowych ferii. Każdego roku, pracownie wypełnione były po brzegi. Tym razem, Centrum Kultury Teatr przygotowało zajęcia online.

Nie osobiście, a przed monitorami. Tylko taką alternatywę, można zapewnić młodym grudziądzanom podczas trwających ferii. Propozycje są dwie - zajęcia plastyczne oraz teatralne. Te pierwsze mają miejsce przed południem, codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00. Aby dołączyć, wystarczy wejść na stronę internetową lokalnego teatru. Tematem przewodnim będzie martwa natura. Uczestnicy poznają tajniki wspomnianej dziedziny sztuki, zarówno teoretycznie jak i praktycznie.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!

Druga propozycja to "Teatrzyk od kuchni". Uczestnicy dowiedzą się jak krok po kroku, wykonać lalkę teatralną, która może posłużyć jako bohater niejednego teatralnego przedstawienia. Cała tajemnica ich wykorzystania, tkwi tylko w naszej wyobraźni. Na zakończenie ferii (piątek) przewidziano mini przedstawienie, również w wirtualnej rzeczywistości. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?