Maciej Glamowski

i

Autor: Łukasz Piekarski Maciej Glamowski

Dyskusja o mieście

Dziś spotkanie z prezydentem Grudziądza. Będzie możliwość zadawania pytań

2023-10-10 8:28

Dziś (10 października) rusza kolejny cykl spotkań prezydenta Grudziądza z mieszkańcami. Na początek zaplanowano dyskusję o mieście na Owczarkach. Początek o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 4.

W pierwszej kolejności prezydent odwiedzi osiedla położone w północnej części miasta. Na dzisiaj (10 października) zaplanowano spotkanie z mieszkańcami osiedla Owczarki.

Gospodarzem debaty o mieście będzie Szkoła Podstawowa nr 4 przy ulicy Jaśminowej.

Jeśli ktoś nie ma możliwość przyjścia na spotkanie osobiście, będzie miał okazję wysłuchania go podczas transmisji na żywo na profilu prezydenta w mediach społecznościowych, na portalu Facebook.

Po okresie letnim, kiedy często widzieliśmy się podczas różnego rodzaju wydarzeń w przestrzeni miejskiej czy spotykaliśmy się przy kawie wracam do tradycyjnej formuły rozmów z mieszkańcami na poszczególnych osiedlach – zapowiada prezydent Maciej Glamowski.

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Kolejne spotkanie zaplanowano z mieszkańcami osiedla Tarpno. To już 24 października w Szkole Podstawowej nr 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Debata wyborcza w TVP