mks grudziadz

i

Autor: Facebook / MKS Grudziądz (Łukasz Szalkowski) Początek meczu o godzinie 16

Piłka ręczna

Dziś mecz MKS-u Grudziądz. Rywalem Tytani Wejherowo

2024-04-20 9:14

Dziś o kolejne punkty ligowe powalczą szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz. Rywalem zespołu trenera Sebastiana Rumniaka będą Tytani z Wejherowa. Początek o godzinie 16.

Po 20 rozegranych spotkaniach zawodnicy z Wejherowa zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli. Mają na koncie 35 oczek. Złożyły się na to 12 wygrane i 8 porażek. Bilans bramkowy to: 672 trafione i 617 straconych. Najlepszym strzelcem Tytanów z Wejherowa jest obecnie Przemysław Warmbier, który ma na koncie 127 bramek w 20 spotkaniach.

Jesienią zespół z Wejherowa wygrał z MKS-em we własnej hali po emocjonującym spotkaniu 35:33

Z kolei grudziądzanie do dzisiejszego pojedynku podchodzą będąc na piątej pozycji w ligowej tabeli. MKS po 21 rozegranych spotkaniach ma 36 oczek na koncie. Złożyło się na to 12 wygranych i osiem porażek. Bilans bramkowy to: 648 trafionych i 597 straconych. W poprzedniej kolejce MKS na wyjeździe ograł Jedynkę Morąg 31:24. Wówczas najskuteczniejszym zawodnikiem w grudziądzkim zespole był Michał Chyła z 10 bramkami na koncie.

Jeśli chodzi o najskuteczniejszego zawodnika w talii grającego trenera, Sebastiana Rumniaka, to jest nim wychowanek grudziądzkiego zespołu, Paweł Kruszewski. Ma na swoim koncie 114 trafień.

Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 16.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nowe stroje reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie w Paryżu