konfa gkm

i

Autor: Łukasz Piekarski Podczas konferencji prasowej nie brakowało również wątku przygotowania toru

Działacze GKM Grudziądz zdradzili kulisy transferu Bartkowiaka. Jest też nowy sponsor główny [AUDIO]

2021-02-19 11:15

Włodarze grudziądzkiego klubu na specjalnej konferencji prasowej opowiedzieli o bieżących sprawach w GKM. Zdradzili m.in. kulisy wypożyczenia Mateusza Bartkowiaka. W drugiej części spotkania z mediami został przedstawiony nowy sponsor główny. Została nim firma NICE.

To były trudne i długie negocjacje. Tak wypożyczenie Mateusza Bartkowiaka skomentował prezes GKM-u Grudziądz, Marcin Murawski. Przypomnijmy, junior przeniósł się do „żółto-niebieskich” ze Stali Gorzów.

Z samym zawodnikiem dogadaliśmy się w godzinę. Już w listopadzie było wszystko zaklepane. Co do negocjacji ze Stalą Gorzów to trwały one 90 dni. Na szczęście zakończyły się one sukcesem. Myślę, że skorzystają na tym oba kluby - mówi Marcin Murawski, prezes GKM-u.

ZOBACZ TEŻ - GKM Grudziądz szuka nowych twarzy do ścigania się na torze [AUDIO]

Przy okazji rocznego wypożyczenia młodego Bartkowiaka potwierdziły się spekulacje dotyczące kwoty odstępnego, jaką grudziądzki klub musiał wyłożyć za 19-latka. Włodarz GKM nie podaje jednak konkretnej sumy.

Nie będziemy rozmawiali tu o konkretnych kwotach. Wiadomo jednak, że przy transferze młodego, polskiego zawodnika jakieś pieniądze trzeba zapłacić - dodaje włodarz "żółto-niebieskich".

Mateusz Bartkowiak będzie trzecim juniorem w talii trenera Janusza Ślączki. Wcześniej kontrakty z GKM przedłużyli Kacper Łobodziński oraz Denis Zieliński.

Co z torem?

Grudziądzanie powoli zaczynają myśleć o przygotowaniu nowej nawierzchni na torze. W tym sezonie za jego stan odpowiadać będzie m.in. szkoleniowiec GKM-u. Na razie jednak pracom nie sprzyja pogoda.

Stary śnieg został zdjęty, ale później znów napadało. Nie możemy wjeżdżać na tor ciężkim sprzętem, żeby go nie zniszczyć i nie narobić kolein. Poczekamy aż ten obecny stopnieje - mówi Janusz Ślączka, trener GKM-u.

Przypomnijmy także, że grudziądzki zespół ma również zaplanowane cztery mecze sparingowe. Po dwa z Ostrovią i częstochowskim Włókniarzem.

ZOBACZ TEŻ - Poznaliśmy plany sparingowe żużlowców GKM-u Grudziądz!

Konferencja prasowa z udziałem prezesa GKM, Marcina Murawskiego oraz trenera, Janusza Ślączki. Posłuchaj:

GKM ma nowego sponsora głównego!

Czarny sport” w naszym mieście wspierać będzie firma Nice. To kolejny partner, który angażuje się w działalność „żółto-niebieskich”.

To była jedna z naszych pierwszych umów sponsorskich, które podpisaliśmy w ubiegłym roku - mówi prezes GKM-u.

Firma Nice z grudziądzkim klubem współpracuje już od kilku lat. Pierwsze kontakty nawiązane zostały jeszcze w czasach, gdy GKM rywalizował na pierwszoligowych torach.

Kilka lat temu, gdy GKM jeździł jeszcze w pierwszej lidze zauważyliśmy, że powstaje tam bardzo profesjonalny klub - dodaje Wojciech Jankowski, przedstawiciel nowego sponsora głównego GKM-u.

Z okazji podpisania umowy sponsorskiej, klub wraz z partnerem przygotował konkurs dla swoich kibiców. Szczegóły w podcaście.

GKM Grudziądz ma nowego sponsora głównego. To firma NICE. Posłuchaj:
gkm sponsor

i

Autor: Łukasz Piekarski Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu sponsorów tytularnych

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16