Edukacja

Dyskutowali o kryzysie wśród młodzieży. Posłuchaj relacji z konferencji w Grudziądzu

2023-10-03 22:35

Dyskutowali o kryzysach wśród młodzieży. Grudziądz był gospodarzem konferencji naukowej, na którą zjechali się specjaliści z zakresu pedagogiki i psychologii z całego regionu. To drugie takie wydarzenie w naszym mieście.

Zastanawiali się nad zwalczaniem kryzysów wśród młodych ludzi. Grudziądzkie Towarzystwo Pomocy „Homini” zorganizowało konferencję naukową. Wydarzenie skierowano przede wszystkich do nauczycieli, pedagogów i psychologów z całego regionu.

Kryzysy w rodzinach, kryzysy w szkołach, w instytucjach. Potrzeba zrozumienia kryzysu - mówi Maria Janowska z przewodnicząca Grudziądzkiego Towarzystwa Pomocy „Homini”.

W trakcie wydarzenia prelegenci wspominali m.in. o kryzysie pieczy zastępczej, znaczeniu głosu dziecka, czy też o wsparciu młodzieży w radzeniu sobie z konfliktami. Więcej o wydarzeniu posłuchacie w relacji poniżej:

Konferencja naukowa o kryzysie młodzieży w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:

Konferencja już po raz drugi odbyła się w murach Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl