siatka porazka

Autor: Pixabay To druga przegrana Stali Grudziądz w tym sezonie

Druga porażka Siatkarzy Stali. Grudziądzanie przegrali z Chemikiem Bydgoszcz

2023-01-16 10:27

Druga porażka siatkarzy Stali Grudziądz w sezonie. Tym razem podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego przegrali na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz 1:3.

Bydgoszczanie rolę faworyta tego meczu potwierdzili już w pierwszym secie, którego wygrali zdecydowanie 25:17. W drugiej partii siatkarze Chemika kontynuowali przewagę i pokonali grudziądzan tym razem do 18.

W trzeciej odsłonie tego spotkania przebudzili się Stalowcy. Zespół trenera Komorowskiego po bardzo zaciętym boju wygrali 25:23 i wrócił do gry.

Jak się jednak okazało wrócił na chwilę, bo w czwartym secie znów pewnie górą byli gospodarze 25:18.

Chemik wygrał 3:1 i umocnił się na pozycji lidera w tabeli. Stal obecnie zajmuje przedostatnie miejsce.

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają w przyszłą niedzielę (22 stycznia). We własnej hali zmierzą się z SKS Olender Wielka Nieszawka.​