ulica wybickiego

i

Autor: Google Street View Ulica Wybickiego w Grudziądzu

Remont Wybickiego

Drogowy ból głowy dla kierowców. Zmiany w centrum Grudziądza

2023-07-03 10:20

Od dzisiaj (poniedziałek, 3 lipca) zamknięta dla ruchu zostanie część ulicy Wybickiego w centrum Grudziądza. Chodzi o remont torowiska tramwajowego.

Ze względu na remont ulicy Wybickiego nie będą kursowały tramwaje linii nr 2.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie ulica Wybickiego w kierunku centrum, na odcinku od ulicy Kosynierów Gdyńskich do ulicy Solnej - przekazują pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

Objazd dla pojazdów jadących w kierunku Starego Miasta z kierunku osiedla mieszkaniowego Tarpno wyznaczono poprzez ulice: Sikorskiego, Sienkiewicza, Kosynierów Gdyńskich.

A co z ruchem pojazdów w ciągu ulicy Wybickiego, którzy jadą w stronę ulicy Sikorskiego? Będzie on realizowany będzie lewym pasem.

Zmiany w stałej organizacji ruchu mają charakter tymczasowy i obowiązują do odwołania - dodają urzędnicy.

Wszelkich informacji w zakresie zmian w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl