parkrun grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Parkrun Grudziądz Do pokonania będzie trasa licząca 5 km

Do wzięcia kolejne szóstki z W-F! Parkrun Grudziądz rozpoczyna drugi semestr akcji "6 za 6"

2023-02-03 19:04

Do zdobycia kolejna szóstka z W-f. Parkrun Grudziądz rozpoczyna właśnie drugą część akcji „6 za 6”. Początek już w najbliższą sobotę (4 lutego).

Koordynatorzy biegów w Grudziądzu ogłosili właśnie start drugiego semestru akcji "6 za 6". Do wzięcia będą więc kolejne szóstki z wychowania fizycznego.

Szóstka z W-F jako ocena cząstkowa dla osób, które zaliczą sześć parkrunów w ciągu semestru. W tym roku szkolnym do zdobycia są dwie szóstki, po jednej na każdy semestr - mówi Jacek Gruszeczka, koordynator parkrun Grudziądz.

Akcja „6 za 6”, czyli szóstka z WF-u za 6 parkrunów, zachęcić ma dzieci i młodzież szkolną do 18. roku życia do pozaszkolnej aktywności fizycznej. Inicjatywa ta ma również służyć międzyszkolnej integracji młodzieży.

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ, a kartki do pieczątek TUTAJ.

Kolejny bieg już jutro (sobota, 4 lutego) o godzinie 9. Start i meta zawsze w tym samym miejscu - leśny parking przy rondzie ks. Popiełuszki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

38. Bieg Sylwestrowy w Lesznie