kmf grudziadz

i

Autor: Pixabay Będzie to już ósma edycja Koncertu Muzyki Filmowej

Do trzech razy sztuka! W planie ponownie Koncert Muzyki Filmowej w Grudziądzu! [AUDIO]

2021-01-18 15:17

Organizatorzy Koncertów Muzyki Filmowej w Grudziądzu przyjęli zasadę do trzech razy sztuka i podejmują kolejną próbę zorganizowania tego wydarzenia w kwietniu.

Obecnie trwają poszukiwania wykonawców. Początkowo termin zgłoszeń wyznaczono na koniec stycznia. Spore zainteresowanie zmusiło się organizatorów do skrócenia tego czasu.

Zainteresowanie naszym koncertem przerosło nasze oczekiwania. Mamy już wypełnioną większość czasu. Musieliśmy skrócić czas zgłoszeń dla wykonawców. Czekamy jeszcze do 20 stycznia - mówi Dorota Berent, organizatorka wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ - Biegacze z Grudziądza znów wesprą WOŚP! Do pokonania 5 km na dowolnej trasie [AUDIO]

Poprzednie dwie edycje przekładane były ze względu na obostrzenia. Za trzecim razem koncert odbędzie się bez względu na pandemię. W przypadku przedłużenia zakazów, wykonawcy wystąpią on line.

W tym przypadku musimy podziękować dyrekcji teatru. Jeśli obostrzenia się przeciągną koncert i tak się odbędzie. We współpracy z telewizją przygotujemy występy w formie on line - dodaje nasza rozmówczyni.

Do koncertu zgłosili się różni wykonawcy. Zarówno ci bardziej doświadczeni, jak i ci, którzy swoją przygodę ze śpiewanie i występami scenicznymi dopiero zaczynają.

O Koncercie Muzyki Filmowej opowiada organizatorka wydarzenia, Dorota Berent. Posłuchaj:

Ósmą już edycję koncertu muzyki filmowej zaplanowano na 23 kwietnia. Gospodarzem będzie klub Akcent.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz