grafiti grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Straż Miejska w Grudziądzu Sprawców namierzył miejski monitoring

Wpadli na kamerach!

Dewastowali ścianę w centrum Grudziądza. Przyłapał ich pracownik monitoringu

2023-05-16 1:25

Pod okiem miejskiej kamery dewastowali ścianę w centrum Grudziądza. Operator Miejskiego Monitoringu Wizyjnego zauważył dwie osoby wykonujące graffiti na ścianie budynku.

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Kwiatowej w godzinach nocnych, gdzie dwie osoby malowały graffiti na jednej ze ścian budynku. Po zakończonym malowaniu oddaliły się. Nie zdawały sobie jednak sprawy, że wciąż są w zasięgu miejskiego monitoringu.

Obsługujący kamery pracownik monitoringu niezwłocznie przekazał informację o zdarzeniu dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu - informuje Bogumiła Leśniewicz ze Straży Miejskiej w Grudziądzu.

Dzięki zarejestrowaniu i zgłoszeniu na Policję osoby te zostały zatrzymane na ulicy Sienkiewicza przez skierowany na miejsce patrol Policji.

Strażnicy miejscy z Grudziądza przypominają!

Czynność umieszczania napisu lub rysunku w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym lub bez zgody zarządzającego tym miejscem jest wykroczeniem.

kwiatowa grudziądz

i

Autor: Nadesłane / Straż Miejska w Grudziądzu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl