Mateusz Szczepaniak

i

Autor: Facebook / GKM Grudziądz Mateusz Szczepaniak

Żużel

Decyzje kadrowe w GKM Grudziądz. Zawodnik wypożyczony do pierwszej ligi

2023-06-16 15:37

Kadra Zooleszcz GKM-u Grudziądz uszczupliła się o jednego zawodnika. Do występującej na pierwszoligowych torach Polonii Bydgoszcz został wypożyczony Mateusz Szczepaniak.

Rozmowy w sprawie ewentualnego transferu Szczepaniaka nabrały tempa w ostatnich dniach. W grze o doświadczonego zawodnika były dwa kluby: Orzeł Łódź oraz Polonia Bydgoszcz. Ostatecznie trafił do tego drugiego zespołu.

Dla Szczepaniaka to pewnego rodzaju powrót do Bydgoszczy. W przeszłości jeździł już w klubie ze Sportowej 2, a było to w 2013 roku – ostatnim, kiedy bydgoska Polonia rywalizowała w ekstralidze. 

Jeśli Polski Związek Motorowy oficjalnie potwierdzi nową przynależność klubową Szczepaniaka w piątek lub w sobotę, to nic nie stanie na przeszkodzie, by ten zadebiutował w nowym-starym zespole już w niedzielę w Gdańsku.

Mateusz Szczepaniak w obecnym sezonie tylko raz wystąpił w meczu GKM-u. Było to w inauguracyjnej kolejce z Włókniarzem Częstochowa przy Hallera 4. Wówczas zdobył tylko dwa oczka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl