darterzy grudziadz

i

Autor: Pixabay/Łukasz Piekarski Darterzy w Grudziądzu

Nowości

Darterzy z Grudziądzu podsumowują sezon i planują kolejny. Posłuchaj wywiadu w sieci

2023-07-27 14:06

Za nami drugi sezon grudziądzkich darterów. Działające w naszym mieście Stowarzyszenie Steel Dart Grudziądz przez cały czas intensywnie się rozwija. Trzeci rok chętni do gry w popularne lotki będą mieli do dyspozycji m.in. większy lokal. Szczegóły na eska.pl.

Za grudziądzkim stowarzyszeniem kolejny, intensywny sezon. Tym razem prócz cyklicznych "steelowych śród" lokalni darterzy dołączyli do ogólnopolskiej ligi.

W nowy sezon Stowarzyszenie Steel Dart Grudziądz wchodzi turniejem deblowym. Ten odbędzie się już w najbliższą niedzielę (30 lipca) w Plenerze przy Al. 23 stycznia. Początek o godzinie 14. Poniżej informujemy jak się zapisać:

  • sms 661770076
  • wiadomość prywatna
  • w dniu turnieju do godziny 13.30

Jeśli nie macie pary, to zgłoście się do nas. Na pewno sobie poradzimy - mówi Kamil Kubicki ze Stowarzyszenie Steel Dart Grudziądz.

steel dart

i

Autor: Facebook / Stowarzyszenie Steel Dart Grudziądz Oficjalny plakat wydarzenia

Przyszły sezon darterzy z Grudziądza rozpoczynają we wrześniu. Po raz kolejny będą częścią ogólnopolskiej ligi. Więcej zdradzają w rozmowie, której możecie posłuchać poniżej:

Przed darterami z Grudziądza kolejny sezon. Posłuchaj rozmowy o podsumowaniu i planach:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Darth Vader zamiast Lenina?