bieg grudziadz

i

Autor: Pixabay To będzie już IV edycja Biegu Ułańskiego

Bieg Ułański w Grudziądzu. Wciąż trwają zapisy!

2022-07-18 18:43

Do startu czwartej edycji Biegu Ułańskiego w Grudziądzu pozostał miesiąc. Obecnie organizatorzy prowadzą zapisy. Na liście startowej dostępne są jeszcze wolne miejsca.

Bieg Ułański to nie lada wyzwanie dla każdego biegacza. Długość trasy wynosi około 12 km i prowadzi przez górki strzemięcińskie śladem singeltracka Wisła. Dla najlepszych przygotowano nagrody.

Są to złote ostrogi i symboliczne rzeźby w kształcie głów końskich. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca open w kategorii kobiet i mężczyzn. Dla wszystkich uczestników przygotowano upominek w postaci chłodzącego ręcznika w butelce - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Czym jest chłodny ręcznik? Stanowi doskonały patent na trening, plażę, czy wycieczkę. Chłonny ręcznik z oddychającego materiału po zmoczeniu zimną wodą pozostaje chłodny przez wiele godzin.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Fundację na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej.

Bieg Ułański w Grudziądzu. Jak się zapisać?

Zapisy na tegoroczną edycję Biegu Ułańskiego w Grudziądzu tradycyjnie prowadzone są w formie elektronicznej. Aby dołączyć do startujących biegaczy wystarczy zarejestrować się pod poniższym linkiem:

ZAPISY NA BIEG UŁAŃSKI W GRUDZIĄDZU

Opłata startowa wynosi 50 zł. Należy ją uiścić w terminie do 17 sierpnia. Można też tego dokonań w dniu zawodów, o ile będą jeszcze wolne miejsca. Limit uczestników biegu wynosi 200 osób.

Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Fundacja Na Rzecz Jazdy Polskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53