bieganie grudziadz

i

Autor: Pexels Zapisy potrwają do 25 października

Aktywność fizyczna

Będzie można pościgać się ze strażakami. Trwa zapisy na Bieg Ogniomistrza!

2023-10-18 9:38

Mieszkańcy Grudziądza i okolic pościgają się ze strażakami. Trwają zapisy do drugiej edycji biegu „Ogniomistrza”. Te trwają na platformie elektronicznej Wbtiming.

To nie będzie zwyczajny bieg po gminnych terenach. Jednocześnie na linii startu staną mieszkańcy Grudziądza i okolic oraz strażacy. Trwają zapisy na drugą edycję biegu „Ogniomistrza”. Impreza odbędzie się w Wielkim Wełczu.

Trasa należy do łatwych. W większości jest to łatwy teren. Kawałek ulicy, dużo lasów i wał przeciwpowodziowy. Wszystko wokół miejscowości Wielki Wełcz - mówi Piotr Śleboda, organizator wydarzenia.

Głównym celem biegu jest promocja zdrowego stylu życia. Strażacy mają także dodatkową intencję.

Bieg będzie upamiętnieniem zmarłego na służbie świętej pamięci Pawła Chyły. Środowisko strażackie postanowiło w ten sposób oddać cześć i hołd - dodaje Radosław Gawrecki, strażak z Grudziądza.

Na mecie na każdego uczestnika będzie czekał pamiątkowy medal. Strażacy powalczą o dodatkowe trofea.

Dla najlepszych strażaków przygotowane zostaną statuetki i pucharu w formie prądownic. Są to unikatowe trofea - przekazuje Śleboda.

Trwają zapisy na Bieg Ogniomistrza. Posłuchaj zapowiedzi:

Aktualnie trwają zapisy na bieg. Dokonać ich można w linku poniżej:

ZAPISY NA BIEG OGNIOMISTRZA

Limit osób to 250. Zapisy potrwają do 25 października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

City Trail w Bydgoszczy. Za nami pierwszy bieg nowej edycji