autobusy grudziadz

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów w kierunku osiedli Mniszek, Rządz

Będą utrudnienia na Chełmińskiej. Zmieni się kursowanie autobusów

2022-02-04 11:12

Od najbliższego poniedziałku (7 lutego) zmieni się organizacja ruchu przy skrzyżowaniu Chełmińskiej z Bydgoską. Inaczej kursować będą także autobusy, które tamtędy przejeżdżają.

Jadąc ulicą Chełmińską od strony Wiejskiej wyłączona zostanie możliwość skrętu w lewo. Podobna sytuacja wprowadzona zostanie dla ulicy Bydgoskiej z kierunku Konarskiego.

Dojazd w kierunku ulicy Kalinkowej możliwy będzie przez drogę tymczasową, wyznaczoną za peronem tramwajowym oraz przejazd przez zlikwidowany postój TAXI. Z kolei poruszający się ulicą Bydgoską od strony Kalinkowej nie będą mogli pojechać na wprost i w lewo. Objazd wyznaczono tymczasowym przejazdem zlokalizowanym za peronem tramwajowym - informują pracownicy ZDM w Grudziądzu.

utrudnienia grudziadz

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Mapka ukazująca nowy ruch na skrzyżowaniu Chełmińskiej z Bydgoską od 7 lutego

Zmiany w komunikacji miejskiej

Zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów w kierunku osiedli Mniszek, Rządz, dla linii komunikacyjnych nr 22 i AT.

W stronę Mniszka:
  • Linia nr 22 – pojedzie przez ulicę Bydgoską, Kalinkową, Korczaka, Kraszewskiego i wróci na swoją obowiązującą trasę przejazdu.
  • Linia AT – pojedzie przez ulicę Bydgoską, Kalinkową, Korczaka, Konstytucji 3 Maja i wróci na swoją obowiązującą trasę przejazdu.
W kierunku Al. 23 Stycznia:
  • Linie 10, 12 - kursy odbywać się będą po obowiązującej dotychczas trasie z objazdem wysepki tramwajowej przy kościele.
  • Linie AT i 22 – pojadą prosto ulicą Chełmińską.

Zmianie ulega rozkład jazdy linii AT i 22. Więcej szczegółów na nowej witrynie Wydziału Transportu - TRANSPORT.GRUDZIADZ.PL

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

M jak miłość, odcinek 1635. Afera w Grabinie! Kisielowa rzuci Barbarze w twarz podłe oskarżenia