baseny grudziadz

i

Autor: Pixabay Obecnie baseny przy grudziądzkich szkołach działaja tylko od poniedziałku do piątku

Baseny mają być czynne także w soboty. Miasto daje zielone światło [AUDIO]

2021-03-01 17:14

Baseny przy szkołach mają być czynne także w sobotę. Z takim apelem do władz Grudziądza wystąpili radni na ostatniej sesji. Władze miasta przychyliły się do tej prośby.

Pływalnie w ciągu tygodnia oblegane są przez trenującą w poszczególnych klubach młodzież. Dla mieszkańców baseny dostępne są jedynie w późnych godzinach wieczornych.

Czy byłaby szansa, żeby baseny w szkołach były otwarte dłużej i częściej? W ciągu dnia pływalnie są oblegane przez szkółki pływackie, które często zajęcia mają do godziny 19:30 lub nawet 19:45. Niewiele czasu zostaje dla mieszkańców Grudziądza - pyta radny Mariusz Żebrowski.

ZOBACZ TEŻ - Basen na Kalinkowej nadal zamknięty! OPEC zastanawia się na przyszłością pływalni [AUDIO]

Brak dostępności do basenów wynika m.in. z faktu, że wciąż nieczynna jest miejska pływalnia na Kalinkowej. Do próśb radnych przychyla się również prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

Nie powinno być to problemem. Zorientuję się wśród dyrektorków jakim zainteresowaniem wśród mieszkańców cieszy się korzystanie z basenów - odpowiada prezydent Maciej Glamowski.

Baseny w Grudziądzu mają być czynne także w sobotę! Posłuchaj:

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Tomasz Hajto rzucał ku**** na wizji. Puściły mu wszelkie hamulce